Facebookta Paylaş Tweetle

Preacher Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
25 Ara 2015
Yazar

Preacher Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Preacher dikkat çekici konusu ile AMC kanalının 2016 yılında prömiyerini yapması beklenen korku, dram, doğaüstü dizilerinden biridir.

Garth Ennis tarafından yazılan ve Steve Dillon tarafından çizilen "Preacher" DC Comics'in Vertigo çizgi roman serisinden uyarlanmıştır.

TV uyarlaması ve senaryo geliştirmesi Seth Rogen, Evan Goldberg ve Sam Catlin tarafından yapılmaktadır.

Üretimi Sony Pictures Television, AMC Studios, Point Grey Pictures ve Original Film şirketleri tarafından yapılan dizide Sam Catlin, Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal Moritz, Vivian Cannon, Ori Marmur, Ken Levin ve Jason Netter yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Başrollerinde Agent Carter'da Howard Stark karakterini canlandıran sempatik oyuncu Dominic Cooper, Ruth Negga (Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.), Joe Gilgun (This Is England '90), W. Earl Brown (Deadwood, True Detective, American Crime) ve Tom Brooke (Game of Thrones) rol almaktadır.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin tüm yayın hakları Sony Pictures Television'a aittir.

Tanrı'nın cenneti terk etmesinin ardından oluşan kaos sırasında bir melek ve bir şeytanın ilişkisinden "Genesis" isimli inanılmaz güçlere sahip yeni bir varlık doğar. Bu doğaüstü varlık dünyaya kaçarak Jesse Custer (Dominic Cooper) isimli Teksas'lı bir rahibin bedenini ele geçirir. Yaşamı tamamen değişen Custer, eski kız arkadaşı Tulip (Ruth Negga) ve vampir arkadaşı Cassidy (Joe Gilgun) ile birlikte Tanrı'yı bulmak ve olanlardan hesap sormak için yollara düşer. Genesis'in olağanüstü güçlerinden korkan melekler, Jesse Custer'e engel olmak ve onu öldürmesi için Western tarzı silahşör olan Saint of Killers'i mezardan çıkarır.

Bu Yazı Toplam 5365 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM