Facebookta Paylaş Tweetle

Scream Queens Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
25 Ara 2015
Yazar

Scream Queens Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Geçtiğimiz Eylül ayında Fox kanalında gösterime giren 'Scream Queens' korku, gizem ve kara mizah türlerinde Amerikan yapımı diziler arasındadır.

Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Ian Brennan tarafından yaratılmıştır. Ayrıca bu üçlünün dışında Alexis Martin Woodall ve Dante Di Loreto yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Robert M. Williams Jr. ve Barry Berg dizinin yapımcılığını üstlenmektedir.

Üretimi 20th Century Fox Television, Prospect Films, Ryan Murphy Productions ve Brad Falchuk Teley-vision şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 43 dakika uzunluğundadır.

Dizinin başrollerindeki oyuncular Emma Roberts (American Horror Story), Skyler Samuels (American Horror Story: Freak Show, The Gates), Lea Michele (Glee), Glen Powell (Into the West), Diego Boneta (Rebelde), Abigail Breslin, Keke Palmer (Masters of Sex), Nasim Pedrad (Saturday Night Live), Lucien Laviscount, Oliver Hudson (Nashville), Billie Lourd ve Jamie Lee Curtis (Anything But Love) olarak sıralanır.

İlk sezonu "Red Devil" maskeli bir katilin Kappa Kappa Tau Kız Öğrenci Yurdunda işlediği seri cinayetler konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 3080 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM