Facebookta Paylaş Tweetle

Black-ish Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
25 Ara 2015
Yazar

Black-ish Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Kenya Barris tarafından oluşturulan 'Black-ish' ABC kanalının 2 sezondur devam eden komedi dizilerinden biridir.

İlk olarak 24 Eylül 2014 tarihinde gösterime giren dizi sezonu 24 bölüm ile kapatmıştır. Ardından 24 bölümlük 2. sezon onayını da alarak 23 Eylül 2015 tarihinde prömiyerini yapmış ve 2. sezonu halen devam etmektedir.

Üretimi ABC Studios, Khalabo Ink Society, Cinema Gypsy Productions ve Principato-Young Entertainment şirketleri tarafından yapılmakta bölümleri ortalama 30 dakika sürmektedir.

Anthony Anderson, Brian Dobbins, Helen Sugland, Jonathan Groff, Kenya Barris, Larry Wilmore, Paul Young, Laurence Fishburne, Peter Principato ve Tom Russo yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Başrollerinde rol alan oyuncular Anthony Anderson (Law & Order), Tracee Ellis Ross (Girlfriends), Yara Shahidi, Marcus Scribner, Miles Brown, Marsai Martin, Jeff Meacham ve Jenifer Lewis (Strong Medicine) olarak sıralanmaktadır.

Dizi, maddi durumu iyi, üst sınıf siyahi bir Amerikan vatandaşı olan, 4 çocuklu baba Andre 'Dre'nin' Johnson'un (Anthony Anderson) çocuklarını en iyi şekilde yetiştirme çabasını konu etmektedir. Onları yetiştirirken örnek alacağı kişi konusunda modern eşi Rainbow (Tracee Ellis Ross), eski kafalı babası Pops (Laurence Fishburne) ve kendi doğruları arasında kararsız kaldığı bir durum komedisi karşımıza çıkıyor.

Bu Yazı Toplam 2587 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM