Facebookta Paylaş Tweetle

Sleepy Hollow 3. Sezon Onayı Aldı!

Tarih
21 Mar 2015
Yazar

Sleepy Hollow 3. Sezon Onayı Aldı!

16 Eylül 2013 Tarihinde ekranlara giriş yapan, çalkantılı bir ikinci sezon yaşayan Fox kanalının fantastik gerilim dizisi Sleepy Hollow 3. sezon onayını aldı.

İlk sezon ortalama, ikinci sezon vasat bir seyirci grafiği çizen dizi "Acaba iptal edilir mi?" soruları ile hayranlarını tedirgin etmişti. Ancak Fox kanalı tarafından hayranlarını rahatlatan açıklama geldi ve 18 bölümden oluşacak 3. sezonun onaylandığı bildirildi.

Başrollerde Tom Mison, Nicole Beharie, John Noble, Katia Winter, Orlando Jones ve Lyndie Greenwood gibi oyuncuların yer aldığı dizi, Sleepy Hollow kasabasında geçen doğaüstü olayları konu alıyor. Ichabod Crane (Tom Mison) ve Polis Departmanı'nda çalışan Abbie Mills (Nicole Beharie) birlikte çalışarak kasabanın üstündeki kara bulutları dağıtmaya çalışıyor.

Yeni sezon ile ilgili David Madden'in Fox kanalı adına yaptığı açıklamada:

"Sleepy Hollow özgün bir televizyon yapımı. Dizinin yetenekli yapımcıları ve muhteşem oyuncuları yarattıkları harika dünyayla tarihi yeniden canlandırdılar. Daha önce Clifton Campbell ile The Glades ve White Collar dizilerinde çalışma fırsatı bulmuştum. Clifton şahane bir yapımcı. Onun ve ekibinin dizinin üçüncü sezonda yapacaklarını görmek için sabırsızlanıyorum." şeklinde konuştu.

Bu Yazı Toplam 1686 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM