Facebookta Paylaş Tweetle

The Affair Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
27 Ara 2015
Yazar

The Affair Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Dominic West (The Wire) ve Ruth Wilson'un (Luther) başrolünü paylaştığı 'The Affair' Showtime kanalının psikolojik drama türündeki başarılı dizilerinden biridir.

Dizide ayrıca Maura Tierney (ER), Joshua Jackson (Fringe), Julia Goldani Telles (Nurse Jackie), Jake Siciliano, Jadon Sand, Leya Catlett ve Josh Stamberg (Drop Dead Diva) rol almaktadır.

In Treatment'in yaratıcıları Sarah Treem ve Hagai Levi tarafından oluşturulan dizide Jeffrey Reiner, Eric Overmyer ve Anya Epstein da yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

12 Ekim 2014 tarihinde çıkış yapan dizi 10 bölümün ardından sezon finalini yapmış 2. sezon için yenilenmiştir. Başlangıçta 10 bölüm olarak yenilenen dizi 2 ek bölüm daha sipariş alarak 12 bölüme çıkarılmış, 4 Ekim-20 Aralık 2015 tarihleri arasında yayınlanmıştır. 2015 Yılında "En İyi Drama Dizisi" ve "Drama Dizisi En İyi Kadın Oyuncu" (Ruth Wilson) dallarında 2 Altın Küre ödülü kazanarak 3. sezon için yenilenmiştir.

Evlilik dışı bir ilişki yaşayan Noah Solloway (Dominic West) ve Alison Bailey'in (Ruth Wilson) yaşadığı duygusal ve psikolojik etkileri konu edinen dizide erkek ve kadının konulara ve olaylara farklı bakış açıları ele alınıyor. Üstüne basarak belirtelim ki karakterlerimizin her ikisi de zaten evli ve eşlerini aldatıyor. Zaten kötü olan evlilikleri giriştikleri bu ilişkilerle daha da karmaşık bir hal alıyor.

Bu Yazı Toplam 3773 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM