Facebookta Paylaş Tweetle

TWD: Başlangıçta Rick Grimes Rolü İçin Kim Düşünüldü?

Tarih
27 Ara 2015
Yazar

TWD: Başlangıçta Rick Grimes Rolü İçin Kim Düşünüldü?

The Walking Dead dizi sorumlusu Frank Darabont'un Andrew Lincoln'den önce Rick Grimes rolü için kimi düşündüğünü biliyor musunuz?

Dünya çapında bir fenomen haline gelen The Walking Dead'de zombilerle dolu bir dünyada Rick Grimes ve ekibinin hayatta kalma mücadelesi anlatılır.

TWD'nin yaratıcısı Frank Darabont ilk tercih olarak Rick Grimes'i canlandıracak aktör için Thomas Jane'in olmasını çok istediklerini, kendisinin Hollywood'un en başarılı oyuncularından olduğunu söylemektedir. Lincoln'un da tartışmasız en büyük yıldızlarından biri olduğunu ayrıca belirtmektedir. Ancak 2009 yılında HBO için çekilen "Hung" dizisinin başrolünde oynamaya kararlı olan Jane'den son anda vazgeçilmiş. Thomas Jane 2004 yılında çekilen "The Punisher"  (Cezalandırıcı) filminde gerçek adı Frank Castle olan Marvel'in ünlü antikahramanı Punisher'ı canlandırmıştır.

Ayrıca belirtmekte fayda var ilk iki sezon Rick'in en iyi arkadaşı Shane Walsh rolünü oynayan Jon Bernthal Daredevil'ın 2. sezonunda "Punisher" olarak karşımıza çıkacak.

Andrew Lincoln "Rick Grimes" rolüne oldukça hakim ve şu ana kadar çok başarılı bir oyunculuk sergiliyor. Ancak Thomas Jane olsaydı nasıl olurdu diye düşünmeden de edemiyoruz.

Thomas Jane

Sizce Rick Grimes rolü için Thomas Jane seçilseydi dizi daha mı iyi olurdu, yoksa zaten izlediğimiz Andrew Lincoln iyi bir seçim mi olmuş?

 

Bu Yazı Toplam 2373 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM