Facebookta Paylaş Tweetle

X Company Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
28 Ara 2015
Yazar

X Company Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Flashpoint'in yaratıcıları Mark Ellis ve Stephanie Morgenstern tarafından oluşturulan 'X Company' Kanada/Macar işbirliği ile yapılan bir casus-gerilim dizisidir.

Dizide ayrıca David Fortier, Bill Haber ve Ivan Schneeberg yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi Temple Street Productions ve Pioneer Stillking Films şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 44 dakika sürmektedir.

Başrollerinde rol alan oyuncular Évelyne Brochu (Orphan Black), Jack Laskey (Endeavour), Warren Brown (Luther), Dustin Milligan (Schitt's Creek), Connor Price (Being Human), Hugh Dillon (Flashpoint) ve Lara Jean Chorostecki (Hannibal) olarak sıralanır.

CBC Television'da gösterimi yapılan dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. Yönetmenliğini David Frazee'nin yaptığı pilot bölüm 18 Şubat 2015 tarihinde yayınlanmıştır. İkinci sezon için yenilenen dizi 10 bölümden oluşacak ve 27 Ocak'ta gösterime girecektir.

Dizi, İkinci Dünya Savaşı sırasında Kanada'nın Ontario gölü ve çevresindeki çok gizli tesislerde gizli ajan olarak yetiştirilen, özel yeteneklere sahip beş askeri merkezine alır. Her biri Nazi saldırılarını durdurmak için yetiştirilmiş ve görevlendirilmiştir.

Bu Yazı Toplam 2346 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM