Facebookta Paylaş Tweetle

Emerald City Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
30 Ara 2015
Yazar

Emerald City Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

L. Frank Baum'un Oz kitap serisinden uyarlanan 'Emerald City' NBC kanalının 2017 yılında gösterime girecek fantezi, drama türündeki dizileri arasındadır.

Başlangıçta Josh Friedman'ın sorumlusu olduğu dizinin gösterimi 2015 yılında yapılacaktı. Fakat Friedman ve prodüksiyon arasındaki fikir ayrılıklarından dolayı üretimden vazgeçildi. Friedman yerine dizi sorumlusu olarak David Schulner getirildi. 15 Nisan 2015 tarihinde dizi için NBC tarafından 10 bölümlük ilk sezon sipariş edildi.

Tarsem Singh tarafından yönetilen dizinin senaryosu David Schulner tarafından kaleme alınmaktadır. Shaun Cassidy ve Matthew Arnold da yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Dizinin üretimi ise Universal Television, Shaun Cassidy Productions ve Mount Moriah şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Başrollerinde rol alan oyuncular Adria Arjona (Person of Interest, True Detective, Narcos), Oliver Jackson-Cohen (Dracula), Ana Ularu, Gerran Howell (Young Dracula), Vincent D'Onofrio (Daredevil), Joely Richardson (The Tudors), Jordan Laughran ve Mido Hamada şeklinde sıralanmaktadır.

Dizi, Dorothy Gale (Adria Arjona) adındaki genç bir kızın K9 polis köpeği ile birlikte dolaşırken bir hortuma yakalanması sonrasında başka bir evrene düşmeleri ile başlıyor. Acımasızlıklarla ve tehlikelerle dolu bir evrene düşen Dorothy, kendini krallıklar savaşının kanlı mücadeleleri arasında buluyor.

Bu Yazı Toplam 9282 Defa Okunmuştur.

KONU RESİMLERİ

Emerald City Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)
Emerald City Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM