Facebookta Paylaş Tweetle

Jane the Virgin Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
30 Ara 2015
Yazar

Jane the Virgin Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Altın Küre ödüllü oyuncu Gina Rodriguez'in başrolünü paylaştığı 'Jane the Virgin' The CW kanalının geçtiğimiz yıl gösterime giren romantik komedi dizilerinden biridir.

Orijinali Perla Farias tarafından yaratılan ve "Juana la virgen" ismine sahip olan dizi Venezuela'nın RCTV kanalında 153 bölüm yayınlanmıştır. The CW uyarlaması ise Jennie Snyder Urman tarafından oluşturulmaktadır.

42 Dakikalık bölümler halinde yayınlanan dizinin üretimi Poppy Productions, RCTV International Electus, Warner Bros. Television ve CBS Television Studios şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Yapımcılığında Paul Sciarrotta, Meredith Averill, Corinne Brinkerhoff, David S. Rosenthal, Josh Reims, Gina Lamar, Mark Grossan ve Sean Canino görev alırken Jennie Snyder Urman, Ben Silverman, Gary Pearl, Jorge Granier ve Brad Silberling yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Gina Rodriguez'in (The Bold and the Beautiful) dışında kadroda rol alan oyuncular Andrea Navedo (Law & Order), Yael Grobglas (Reign), Justin Baldoni (Everwood), Ivonne Coll (Switched at Birth), Brett Dier (Ravenswood) ve Jaime Camil olarak sıralanır.

İlk kez 13 Ekim 2014 tarihinde gösterime giren dizi toplam 22 bölüm yayınlandı. Genellikle olumlu eleştiriler alan ve beğenilen dizi 2015 yılında düzenlenen Altın Küre Ödülleri'nde  "Komedi Dizisi En İyi Kadın Oyuncu" dalında Gina Rodriguez'e ödül kazandırdı. 22 Bölümden oluşan 2. sezon için yenilenerek 12 Ekim 2015 tarihinde prömiyerini yaptı.

Dizi, 24 yaşındaki Jane Gloriana Villanueva (Gina Rodriguez) ismindeki dindar, çalışkan genç bir kızın beklenmedik bir şekilde hamile kalmasını konu alıyor. Yanlışlıkla yapay döllenme sonucu hamile kalan genç bir kızın sonrasında yaşadığı bir takım olaylar zincirini izleyeceksiniz.

Bu Yazı Toplam 3061 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM