Facebookta Paylaş Tweetle

2 Broke Girls Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Tarih
30 Ara 2015
Yazar

2 Broke Girls Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

5. Sezon gösterimi devam eden '2 Broke Girls' CBS kanalının sit-com türündeki komedi dizilerinden biridir.

Romantik komedi filmi Sex and the City'nin yaratıcısı Michael Patrick King ve Whitney Cummings (Whitney) tarafından oluşturulmuştur. Michelle Nader ve Liz Astrof'un da yönetici yapımcı oalrak hizmet verdiği dizinin üretimi Michael Patrick King Productions ve Warner Bros. Television tarafından yapılmaktadır.

Dizinin başrollerinde Kat Dennings (ER), Beth Behrs (Pretty Tough), Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy (Scrubs) ve Jennifer Coolidge (The Secret Life of the American Teenager) rol almaktadır.

İlk üç sezonu 24 bölümden oluşan dizi 19 Eylül 2011 tarihinde çıkış yapmıştır. Dördüncü ve devam eden beşinci sezonu 22 bölümden oluşmaktadır.

Ülkemizde de CNBC-E kanalında gösterime sunulan dizi beğeni ile takip edilmektedir. CBS'nin en çok izlenen ve yüksek reytinglere sahip dizilerinden biridir. Ancak ilerleyen sezonlarında ciddi reyting düşüşleri yaşamış ve izleyicisini büyük ölçüde kaybetmiştir.

Dizi, yirmili yaşların ortasında Max Black (Kat Dennings) ve Caroline Wesbox Channing'in (Beth Behrs) Brooklyn'de bir restoranda garson olarak çalışmalarını anlatır. Max fakir bir aileden gelmektedir. Caroline ise multimilyoner bir ailenin kızı olarak yetişmiş ancak babası Martin Channing (Steven Weber) dolandırıcılık suçundan hapse girerek beş parasız kalmıştır. Aynı evde yaşayan bu iki yakın arkadaşın hayali birlikte kek dükkanı açmaktır.

Bu Yazı Toplam 1884 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM