Facebookta Paylaş Tweetle

The Americans Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
01 Oca 2016
Yazar

The Americans Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

FX kanalında yayınlanan 'The Americans' casus konulu, dönem draması dizilerinden biridir.

Eski CIA ajanı Joe Weisberg tarafından oluşturulan dizi toplam 3 sezon 39 bölüm yayınlanmış 4. sezon onayını da almıştır. 13 Bölümlük yeni sezonu 2016 Mart ayında gösterime girecektir.

Üretimi Nemo Films, Amblin Television, Fox Television Studios ve FX Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır. Joe Weisberg, Joel Fields, Graham Yost, Justin Falvey, Darryl Frank, Gavin O'Connor,  Daniel Sackheim ve Chris Long yönetici yapımcı olarak hizmet veren isimlerdir.

Çekimleri New York'ta yapılan dizinin bölümleri ortalama 42-50 dakika sürmektedir. Pilot bölüm uzunluğu ise 69 dakikadır.

Dizinin oyuncu kadrosu Altın Küre ödüllü oyuncu Keri Russell (Felicity), Matthew Rhys (Brothers & Sisters), Maximiliano Hernández (The Last Ship), Holly Taylor, Keidrich Sellati, Noah Emmerich (White Collar), Annet Mahendru, Susan Misner, Alison Wright (Blue Bloods), Lev Gorn (The Wire), Costa Ronin ve Emmy ve Altın Küre ödüllü oyuncu Richard Thomas (Bonanza) şeklinde sıralanmaktadır.

Dizi 1980'li yıllardaki soğuk savaş döneminde geçmektedir. Ronald Reagan'ın Amerika başkanı olduğu o yıllarda Washington'a yerleşen ve 2 çocuğu olan Sovyet KGB ajanları Elizabeth (Keri Russell) ve Phillip Jennings (Matthew Rhys) üzerine odaklanıyor. Çocuklarından dahi gerçek kimliklerini gizleyen ajanlar, bir yandan ülkeleri için mücadele ederken, dğer yandan çocuklarına olan sorumluluklarını da yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Stan Beeman'i canlandıran Noah Emmerich ise, Jennings çiftinin gerçeğinden habersiz yaşayan FBI ajanı komşuları rolünü oynamaktadır.

Bu Yazı Toplam 6187 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM