Facebookta Paylaş Tweetle

The Frankenstein Chronicles Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
01 Oca 2016
Yazar

The Frankenstein Chronicles Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

The Frankenstein Chronicles konusu ve oyunculukları ile izleyicileri etkilemeyi başarmış, Sean Bean'in başrolünü oynadığı fantastik, dram dizilerinden biridir.

6 Bölümden oluşan mini dizi ITV Encore kanalında gösterilmiştir. Benjamin Ross ve Barry Langford tarafından oluşturulan dizinin üretimi Rainmark Films şirketi tarafından yapılmıştır. Bölümleri ortalama 52 dakika sürmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosu Sean Bean (The Lord of the Rings, Game of Thrones, Legends), Anna Maxwell Martin, Charlie Creed-Miles, Samuel West, Vanessa Kirby, Mark Bazeley, Tom Ward, Ed Stoppard, Elliot Cowan, Richie Campbell, Ryan Sampson, Kate Dickie, Robbie Gee ve Steven Berkoff şeklinde sıralanmaktadır.

11 Eylül 2015 tarihinde "A World Without God" isimli bölümü ile ekranlara gelen dizi 16 Aralık'ta yayınlanan "Lost and Found" isimli 6. bölüm ile sona ermiştir. Dizinin tüm bölümlerinin yönetmenliğini Benjamin Ross yapmıştır.

19. Yüzyıl Londra'sın da geçen hikaye Thames nehri polisinin afyon kaçakçıları çetesine düzenlediği başarılı operasyonla başlar. Operasyonda bir de çocuk cesedi bulunur. Dedektif John Marlott (Sean Bean) cesedi dikkatli bir şekilde incelediğinde 8 farklı çocuğa ait parçalarla bedenin birleştirildiğini fark eder. Bunun üzerine katili yakalamak için kapsamlı bir araştırma yapmaya başlar.

Bu Yazı Toplam 2854 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM