Facebookta Paylaş Tweetle

Secrets and Lies Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
01 Oca 2016
Yazar

Secrets and Lies Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Avustralyalı yazar Stephen M. Irwin'in hikayesinden uyarlanan 'Secrets and Lies' ABC kanalının gizem, polisiye-dedektif dizilerinden biridir.

Dizi daha önce Avustralya televizyon kanalında aynı isimle gösterime sunulmuştur.  ABC kanalı için Barbie Kligman tarafından senaryosu geliştirilmiştir.

ABC Studios, Avenue K Productions, Hoodlum Entertainment ve Kapital Entertainment tarafından üretimi yapılan dizide Timothy Busfield, Tracey Robertson, Nathan Mayfield, Aaron Kaplan ve Barbie Kligman yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Barbara D'Alessandro ise yapımcı olarak görev almaktadır.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Ryan Phillippe (Damages), Juliette Lewis (The Firm), KaDee Strickland (Private Practice), Natalie Martinez (Under the Dome), Dan Fogler (Man Up!), Indiana Evans (Home and Away), Belle Shouse, Michael Ealy (Almost Human), Jordana Brewster (Dallas), Mekia Cox, Kenny Johnson (Bates Motel) ve Emmy ödüllü oyuncu Terry O'Quinn (Lost) olarak sıralanmaktadır.

İlk kez 1 Mart 2015 yılında gösterime giren dizi 10 bölümün ardından sezonu kapattı. 7 Mayıs 2015 tarihinde 10 bölümlük ikinci bir sezon için yenilendi. 2. Sezon gösterimi 2016 yılı içerisinde yapılacaktır. Dizinin izlenme oranları yüksek olmasına rağmen eleştirmenler tarafından genel olarak olumsuz notlar almıştır.

Evliliğinde zor günler geçiren Ben Crawford (Ryan Phillippe) bir gün ormanda 5 yaşında bir çocuğun cesedini bulur. Durumu polise ihbar eder ancak cinayetin bir numaralı şüphelisi olarak görülür. Cinayet davasına bakan Dedektif Andrea Cornell (Juliette Lewis) Ben'i şüpheli olarak gözaltına alır. Bu durum herkes tarafından benimsenir ve medyada günah keçisi olarak afişe edilir. Ailesini ve kendini aklamak isteyen Ben Crawford, olayın gerçek suçlularını bir an önce bulmayı kendine amaç edinir.

Bu Yazı Toplam 4091 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM