Facebookta Paylaş Tweetle

Another Period Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
01 Oca 2016
Yazar

Another Period Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Natasha Leggero ve Riki Lindhome tarafından yaratılan ve senaryosu kaleme alınan 'Another Period' Comedy Central kanalının 2. sezon onayı almış komedi dizilerinden biridir.

Yönetmenliğini Jeremy Konner'in yaptığı dizide Stuart Cornfeld, Natasha Leggero, Debbie Liebling, Riki Lindhome, Mike Rosenstein ve Ben Stiller yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi Red Hour şirketi tarafından yapılmakta, bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosu Lauren Ash (Almost Heroes, Super Fun Night), Michael Ian Black, Paget Brewster (Community), Beth Dover, Brett Gelman (Married), Christina Hendricks (Mad Men), Brian Huskey, Dave Koechner (Hank, Hannah Montana), Natasha Leggero, Riki Lindhome (Garfunkel and Oates), Jason Ritter (Drunk History), David Wain (Childrens Hospital) ve Armen Weitzman olarak sıralanmaktadır.

Pilot bölümü ile 23 Haziran 2015 tarihinde ekranlara gelen dizi ilk sezonu 10 bölüm ile kapatmıştır. Ardından ikinci sezon için yenilenmiş, prömiyeri 2016 olarak ayarlanmıştır.

Dizide 1902 yılında Rhode Island'da yaşayan ve aristokrat bir ailenin yanında çalışan iki kız kardeşin zengin ve ünlü olma hayalleri konu ediliyor. Downton Abbey'in komedi versiyonu olarak gösterilen dizide aynı temaların yaşandığı bir çok konuda taşlamalar yapılmaktadır.

Bu Yazı Toplam 3663 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM