Facebookta Paylaş Tweetle

Last Man Standing Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Tarih
03 Oca 2016
Yazar

Last Man Standing Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Altın Küre ödüllü oyuncu Tim Allen'in başrolünü paylaştığı Last Man Standing ABC kanalının 5 sezondur devam eden komedi dizilerinden biridir.

30 Rock ve The Mindy Project dizilerinin senaristi Jack Burditt tarafından oluşturulan dizi 20th Century Fox Television tarafından üretilmektedir. Yapımcılığını John Amodeo'nun üstlendiği dizide Tim Allen, Becky Clements, Marty Adelstein, Shawn Levy, Richard Baker, Rick Messina ve John Pasquin yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Tim Allen (Home Improvement) ile birlikte dizinin oyuncu kadrosundaki isimler Nancy Travis (Becker), Alexandra Krosney (Nikita), Molly Ephraim, Kaitlyn Dever (Justified), Christoph Sanders, Héctor Elizondo (Monk), Amanda Fuller, Flynn Morrison, Jordan Masterson (Greek) ve Jonathan Adams olarak sıralanmaktadır.

İlk bölümü ile 11 Ekim 2011 tarihinde gösterime giren dizi 24 bölümün ardından sezon finali yaptı. İkinci sezon 18, üçüncü ve dördüncü sezon 22 bölüm olarak yenilendi. Şu anda beşinci sezonu devam etmekte ve 25 Eylül 2015 tarihinde prömiyerini yapmıştır. Toplam 97 bölümü yayınlanan dizinin bölümleri ortalama 21 dakika sürmektedir.

Mike Baxter (Tim Allen) açık hava spor malzemeleri satan mağazalar zincirinin üst düzey yöneticisi ve pazarlama müdürüdür. Maceraya düşkün, işinin kralı ve üç kız babasıdır. Ev hanımı eşi Vanessa'nın (Nancy Travis) iş hayatına dönmesi ve terfi etmesi ile birlikte Mike'ın düzeni değişir. Vanessa'nın yoğun iş temposu sebebiyle Mike çocuklarına bakmakla yükümlenir, ancak bu o kadar kolay değildir. 

Bu Yazı Toplam 2589 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM