Facebookta Paylaş Tweetle

Jane The Virgin 2. Sezon Onayı Aldı!

Tarih
31 Mar 2015
Yazar

Jane The Virgin 2. Sezon Onayı Aldı!

CW kanalı tarafından onaylanan bir başka dizi ise komedi-dram olarak ekranlarda gösterilen Jane The Virgin.

Ölü gün ve saat olarak tabir edilen zamanda (Salı/Saat 09:00) kanalda gösterilmesine rağmen ciddi bir izleyici sayısı ile yüksek reytinglere ulaşan diziye, gösterdiği performans dikkate alınarak kanal tarafından 2. sezon onayı verildi.

Orjinal hali Jauna La Virgen olan ve pembe dizi olarak Venezuela'da gösterilen dizi Venezuela halkı tarafından çok sevilmiş ve 153 bölüm yayında kalmış. Yayınlandığı kanalın reytinglerini uzun süre ilk sıraya yerleştirmiş. Uyarlanmış hali ile aynı etkiyi ve ilgiyi izleyiciler üzerinde bırakması CW kanalı tarafından bekleniyor:

İlk sezonu 16 bölümden oluşan dizinin başrollerinde Gina Rodriguez, Andrea Navedo, Yael Grobglas, Justin Baldoni, Ivonne Coll, Brett Dier, Jaime Camil gibi oyuncular yer alıyor. Dizinin yapımcılığını ise Jennie Snyder Urman, Ben Silverman, Gary İnci üstleniyor. Ortalama her bölümü 42 dakikadan oluşan dizi akıcılığı ile izleyiciyi sıkmıyor. 2014 Yılında Amerika Film Enstitüsü Ödülü'nü kazanan dizi, 2015 yılında ise Halkın Seçimi Ödülü ve Altın Küre Ödülü'ne layık görüldü. Gina Rodriguez, müzikal veya komedi tv dizisinde en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı.

Dizinin kısaca konusu ise;

Dindar, çalışkan genç bir kızın beklenmedik bir şekilde hamile kalmasını konu alıyor. Yanlışlıkla yapay döllenme sonucu hamile kalan genç bir kızın sonrasında yaşadığı bir takım olaylar zincirini izleyeceksiniz.

Bu Yazı Toplam 2432 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM