Facebookta Paylaş Tweetle

American Gothic Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
03 Oca 2016
Yazar

American Gothic Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Corinne Brinkerhoff ve James Frey tarafından oluşturulan 'American Gothic' aile draması, gizem türündeki konusu ile CBS kanalının 2016 yaz aylarında ekranlara getirmeyi planladığı dizilerinden biridir.

İkili ile birlikte dizide Justin Falvey, Darryl Frank ve Todd Cohen yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ise Steven Spielberg'in kurucu üyelerinden olduğu Amblin Television ve CBS Television Studios şirketleri tarafından yapılmaktadır.

1995 yılında CBS kanalında gösterilen ve bir sezon sonunda iptal edilen, Sam Raimi'nin yapımcılığını üstlendiği dizi ile aynı ismi paylaşsa da yeni yapım onunla ilişkili değildir. CBS iptal ettiği Extant ve Under the Dome dizilerinin ardından önümüzdeki yaz sezonunu yeni diziler ile doldurma projelerine girişmiştir.

Boston'un önemli bir patriğini merkezine alacak dizinin ilk sezonu 13 bölüm olarak planlanmıştır. CBS Program Başkanı Glenn Geller American Gothic ile Corinne Brinkerhoff'un (Good Wife, Jane the Virgin) gerilim, entrika ve gizem dolu sahneleri ile izleyicileri nefes nefese bırakacağını söylemektedir.

Oyuncu kadrosu henüz netleşmeyen dizide Justin Chatwin ve Megan Ketch dizide rol alacak isimler arasındadır.

Boston'lu tanınmış bir aileyi merkezine alacak dizide yakın zamanda kaybettikleri babalarının seri katil olduğunu öğrenen ve onun bir yardımcısını araştıran ailenin hikayesi anlatılacaktır.

Bu Yazı Toplam 4558 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM