Facebookta Paylaş Tweetle

BrainDead Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
03 Oca 2016
Yazar

BrainDead Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Robert King ve eşi Michelle King tarafından oluşturulan BrainDead konusu drama ve komedi-gerilim türünde olan CBS kanalının 2016 yaz aylarında gösterime girecek dizileri arasındadır.

1982 yapımı "Imaginary Friends"  TV filmi ile kariyer hayatına başlayan Robert King 1988 yapımı bilim kurgu ve korku türündeki "The Nest" filminin senaristidir. 2006 Yılında ABC kanalında yayınlanan ve bir sezonun ardından iptal edilen drama dizisi "In Justice" dizisinin de yaratıcısıdır. En başarılı yapımlarından birisi eşi ile birlikte oluşturduğu "The Good Wife" dizisi olarak bilinir.

İkili ile birlikte Ridley Scott, Judy Smith, Nina Tassler, David W. Zucker ve Liz Glotzer yönetici yapımcı olarak hizmet verecektir. Üretimi ise Castle Rock Entertainment, Scott Free Productions, King Size Productions ve CBS Television Studios şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Aaron Paul ile birlikte oynadığı 2012 yapımı "Smashed" filmi ile öne çıkan ve "The  Returned" dizisi ile bilinen Mary Elizabeth Winstead dizinin kadın başrol oyuncusudur. Ayrıca Aaron Tveit (Graceland, Gossip Girl), Nikki M. James, Johnny Ray Gill (True Blood) ve Danny Pino (Cold Case) başrolde yer alan isimlerdir.

Dizi, Washington'da'ki ilk işine başlayan Laurel'in (Mary Elizabeth Winstead) hükümetin çalışmaları durduğunu keşfetmesi ile başlar. Durumu araştıran Laurel hükümetin önemli yetkililerinin beyinlerinin uzaylılar tarafından yenildiğini öğrenir.

Mizah, gerilim ve bilim kurgu ile harmanlanmış dizinin ilk sezonu 13 bölüm olarak planlanmıştır.

Bu Yazı Toplam 7679 Defa Okunmuştur.

KONU RESİMLERİ

BrainDead Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM