Facebookta Paylaş Tweetle

Cleverman Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
04 Oca 2016
Yazar

Cleverman Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Sundance TV'de 2016 yılında gösterime girecek olan 'Cleverman' dikkat çekici, dram türündeki konusu ile Amerikan-Avustralya ve Yeni Zelanda ortak yapımı dizilerden biridir.

Avustralya'da gösterimi ABC kanalında yapılacaktır.

Goalpost Pictures, Pukeko Pictures, Red Arrow International ve Sundance Studios şirketleri tarafından oluşturulan dizide Sally Riley, Kylie du Fresne, Ben Grant, Martin Baynton, Adam Fratto, Jan David Frouman ve Amelie Kienlin yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Dizinin başrolünde 2004 yapımı Resident Evil: Apocalypse filmi ve Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Ser Jorah Mormont rolü ile karşımıza çıkan Iain Glen rol almaktadır. Ayrıca kadrodaki diğer isimler Frances O'Connor (Mr Selfridge), Deborah Mailman (The Secret Life of Us), Hunter Page-Lochard, Rob Collins, Stef Dawson, Ryan Corr (Packed to the Rafters), Tasma Walton (City Homicide), Rarriwuy Hick, Tony Briggs, Robyn Nevin, Lynette Curran, Jack Charles ve Tamala Shelton olarak sıralanmaktadır.

Başlangıç olarak altı bölümden oluşak dizi yakın gelecekte bir grup insan dışı varlığın hayatta kalma savaşını konu edinecek. Birbirinden hoşlanmayan iki kardeşin hayatları için birlikte mücadele edişini merkezine alacak.

Bu Yazı Toplam 3974 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM