Facebookta Paylaş Tweetle

Bobby Singer Supernatural’e Geri mi Dönüyor?

Tarih
01 Nis 2015
Yazar

Bobby Singer Supernatural’e Geri mi Dönüyor?

Supernatural'in baba figürü Jim Beaver'in canlandırdığı Bobby Singer karakteri (bu akşam) 01 Nisan 2015'te yayınlanacak 'Inside Man' adlı bölümle ekranlarda olacak.

Dizinin hayranları tarafından oldukça sevilen Bobby Singer, usta bir avcı ve aynı zamanda Winchester kardeşlerin babası gibi hareket eden bilge bir karakterdir. 5. Sezonda içine şeytan girmiş, kontrolünü kaybetmiş ve içindeki şeytan Dean'i öldürecekken son anda bıçağı kendine saplamıştır. Felç geçiren Bobby ilerleyen bölümlerde ruhunu şeytana satarak mahşerin 4 atlısından biri olan Ölüm'ün yerini öğrenmiş ve yaptığı anlaşma sayesinde ayağa kalkabilmiştir. 5. Sezon sonunda Lucifer tarafından boynu kırılarak öldürülse de Castiel tarafından yeniden canlandırılmıştır. Sonuç olarak 7. sezonun "Death's Door" isimli 10. bölümünde izleyicilerine veda etmiştir. Bundan sonra birkaç defa daha ekranlarda ara sıra ruh olarak görünmüşlüğü de vardır.

Uzun bir aradan sonra bu sevilen karakteri tekrar Supernatural ekranlarında göreceğiz. Bu akşam yayınlanacak olan "Inside Man" adlı bölümde Castiel ve Sam'in Bobby Singer'a ihtiyaçları olacak ve onunla iletişime geçecekler. Sonraki bölümlerde kalıcı olup olmayacağı ise merak konusu.

Bu Yazı Toplam 1691 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM