Facebookta Paylaş Tweetle

Suits Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Tarih
04 Oca 2016
Yazar

Suits Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Amerikalı yapımcı ve senarist Aaron Korsh tarafından oluşturulan 'Suits' USA Network kanalının hukuk draması türündeki dizilerinden biridir.

İlk kez 23 Haziran 2011 tarihinde gösterime giren dizinin üretimi Universal Cable Productions ve Hypnotic Films & Television şirketleri tarafından yapılmaktadır. Doug Liman ve Dave Bartis'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin bölümleri ortalama 42 dakika sürmektedir. Gene Klein, Gabriel Macht ve Patrick J. Adams ise dizinin yapımcılığını üstlenmektedir.

Dizinin başrollerinde Gabriel Macht (The Others), Patrick J. Adams, Meghan Markle, Rick Hoffman (Samantha Who?), Sarah Rafferty ve Gina Torres (Huge) rol almaktadır.

İlk sezonu 12 bölümden oluşan dizinin iki, üç ve dördüncü sezonları 16 bölümden oluşmaktadır. 5. Sezon gösterimi 24 Haziran'da başlamış, yayınlanan 10 bölümün ardından ara sezona girmiştir. 27 Ocak 2016 tarihinde kaldığı yerden devam edecektir. Ayrıca 16 bölümlük 6. sezon onayını da alan dizinin prömiyeri yine bu yıl içerisinde yapılacaktır.

Yaşadığı tahlisiz olaylar neticesinde büyükannesine bakmak sorumluluğunu üzerine almış olan Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalmıştır. Mike, üstün zekası, müthiş hafızası ile bir dahidir ve başka öğrencilerin LSAT (Hukuk Fakültesi Kabul Testi) sınavlarına girerek geçimini sağlamaktadır.

Çalıştığı şirketin başkan yardımcılığına terfi eden New York şehrinin başarılı avukatı Harvey Specter (Gabriel Macht) kendisine bir asistan almak zorundadır. Tesadüfen yolları Mike ile kesişen Harvey, Mike'ın hazır cevaplılığından, üstün zekasından, ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisinden etkilenir. Sadece Harvard mezunlarının kabul edildiği şirkete, üniversite eğitimini henüz tamamlamamış Mike'ı yardımcısı olarak işe alır ve Mike'ı Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter.

Bu Yazı Toplam 4070 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM