Facebookta Paylaş Tweetle

Cooper Barrett's Guide to Surviving Life Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
05 Oca 2016
Yazar

Cooper Barrett's Guide to Surviving Life Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Cooper Barrett's Guide to Surviving Life konusu Amerikalı aktör ve senarist Jay Lacopo tarafından oluşturulmuş Fox kanalının yeni sitcom dizilerinden biridir.

Lacopo ile birlikte Gail Berman, Bill Callahan ve James Griffiths dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Lansdowne Productions, Big Time Show Biz Entertainment, Jackal Group ve 20th Century Fox Television şirketleri tarafından üretimi yapılan dizinin bölümleri ortalama 21 dakika sürmektedir.

Dizide rol alan oyuncular Jack Cutmore-Scott, Meaghan Rath (Being Human), James Earl, Charlie Saxton (Hung), Liza Lapira (Super Fun Night) ve Justin Bartha (The New Normal) olarak sıralanmaktadır.

İlk sezonu 13 bölüm olarak planlanan dizinin prömiyeri online olarak 21 Aralık 2015 tarihinde yapılmıştır. Orijinal yayını ise 3 Ocak 2016 tarihinde ekranlarda gösterilmiştir.

Üniversiteden mezun olduktan sonra oda arkadaşları Neal (Charlie Saxton) ve  Barry (James Earl) ile birlikte yaşayan Cooper Barrett (Jack Cutmore-Scott) hayatı başarısızlıklarla dolu, aradığı işi bir türlü bulamamış bir adamdır. Karşı salon komşusu Kelly Bishop (Meaghan Rath) onun kalbini çalmayı başarır.

Oda arkadaşı Barry belalardan uzak duramayan bir tip, Neal ise tıpkı Cooper gibi başarısızlıklarla dolu bir aşk hayatına sahiptir. Cooper'ın abisi Josh (Justin Bartha) ise 40 yaşlarında, evli ve iki çocuk sahibidir. Karısı Leslie (Liza Lapira) ve çocuklarından kurtulmak için çeşitli bahanelerle ara sıra Cooper'ın evine kaçıyor. Komedi seven izleyicileri hayli eğlendirecek bir dizi gibi görünüyor.

Bu Yazı Toplam 2686 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM