Facebookta Paylaş Tweetle

The Get Down Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
05 Oca 2016
Yazar

The Get Down Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

2016 yılı içerisinde gösterime sunulacak olan The Get Down müzikal, dönem draması konusu ile Netflix platformunun yeni dizilerinden biridir.

Altın Küre ve Bafta ödüllü Avustralyalı yapımcı, yönetmen ve senarist Baz Luhrmann ile Emmy ödüllü senarist Shawn Ryan tarafından oluşturulmuştur. Yönetmen koltuğunda Baz Luhrmann oturmaktadır. İkili ile birlikte Catherine Martin, Stephen Adly Guirgis, Marney Hochman, Thomas Kelly ve Paul Watter yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

İlk sezonu 13 bölümden oluşacak dizinin üretimi Sony Pictures Television tarafından yapılmaktadır.

Dizinin oyuncu kadrosu Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncu Jimmy Smits (Sons of Anarchy), Justice Smith (Paper Towns), Herizen Guardiola, Shameik Moore (Incredible Crew), Skylan Brooks, T.J. Brown Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Mamoudou Athie ve Giancarlo Esposito (Breaking Bad, Revolution, Once Upon a Time) şeklinde sıralanmaktadır.

Dizi, 70'li yılların bozuk düzeninde New York'ta yaşanan müzik piyasasını ele alacak. O zamanki kötü koşullarda azınlık grubundaki zencilerin eğlenmek amacı ile oluşturduğu hip-hop müziğin yükselişini anlatan müzikal bir drama olacak. 

Bu Yazı Toplam 5126 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM