Facebookta Paylaş Tweetle

The Flash Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
06 Oca 2016
Yazar

The Flash Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Konusu DC Comics çizgi romanından uyarlanan 'The Flash' The CW kanalının süper kahraman temalı, aksiyon, bilim kurgu dizilerinden biridir.

Dizinin senaryosu ve uyarlaması Arrow dizisinin yaratıcıları Greg Berlanti, Andrew Kreisberg ve Geoff Johns tarafından yapılmaktadır. Ayrıca David Nutter, Sarah Schechter ve Gabrielle Stanton dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi Bonanza Productions, Berlanti Productions, Warner Bros. Television ve DC Entertainment şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 42-45 dakika sürmektedir. Yapımcı koltuğunda ise J.P. Finn ve Glen Winter oturmaktadır.

Dizinin kadrosundaki oyuncular Grant Gustin (Glee, 90210), Candice Patton (The Game), Danielle Panabaker (Justified), Rick Cosnett (The Vampire Diaries), Carlos Valdes, Tom Cavanagh (Ed, Trust Me), Jesse L. Martin (Law & Order) ve Keiynan Lonsdale (Dance Academy) olarak sıralanıyor.

7 Ekim 2014 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelen "The Flash" sezonu 23 bölüm ile kapatmıştır. Ardından ikinci sezon için yenilenmiş ve 6 Ekim 2015 tarihinde prömiyerini yapmıştır. Şu an sezon arasına giren dizi yeni bölümü ile 19 Ocak 2016 tarihinde kaldığı yerden devam edecektir.

Barry Allen (Grant Gustin) Central City Polis Departmanı'nda çalışmaktadır. Görevi, suçluların arkalarında bıraktıkları delilleri toplayarak suçlulara ulaşmakta polislere yardımcı olmaktır. Yani adli laboratuvar asistanıdır. Geçmişinde trajik olaylar neticesinde annesini kaybetmiş, babası hapise düşmüştür. Yıldırım çarpması sonucunda inanılmaz güçlere kavuşmuş, yaşayan en hızlı insan "Flash" namına kavuşmuştur. Kötü adamları yakalayıp, adaleti sağlamayı kendine görev edinmiştir.

The Flash ile ilgili inceleme yazımıza buradan ulaşabilirsiniz ►

Bu Yazı Toplam 4067 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM