Facebookta Paylaş Tweetle

Game of Silence Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
06 Oca 2016
Yazar

Game of Silence Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Konusu Türk drama dizisi 'Suskunlar'dan uyarlanan Game of Silence NBC kanalının 2016 yılı içerisinde gösterime girecek dizilerinden biridir.

Pınar Bulut tarafından yaratılan dizinin senaryosu Everwood, Friday Night Lights ve Parenthood gibi projelerde imzası bulunan David Hudgins tarafından kaleme alınmıştır.

Hudgins ile birlikte Carol Mendelsohn, Julie Weitz, Niels Arden Oplev (yönetmen), Timur Savcı ve Tariq Jalil dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi ise Sony Pictures Television, Universal Television, Hudgins Productions Inc ve Intrigue şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler David Lyons (ER, Revolution), Michael Raymond-James (Once Upon a Time, True Blood), Larenz Tate, Bre Blair, Conor O'Farrell, Deidrie Henry, Demetrius Grosse (Heroes) ve Claire van der Boom (Hawaii Five-0) olarak sıralanmaktadır.

Dizide, küçük yaşta işledikleri masum bir hata sonucu ıslahevine gönderilen dört arkadaşın, ıslahevinde yaşadıkları talihsiz olayın intikamını yıllar sonra bir araya gelerek almaları konu edilmektedir.

Dizi ile ilgili bir diğer haberimizi buradan inceleyebilirsiniz ►

Bu Yazı Toplam 4721 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM