Facebookta Paylaş Tweetle

Houdini & Doyle Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
07 Oca 2016
Yazar

Houdini & Doyle Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Konusu drama türünde olan 'Houdini and Doyle' ABD'de Fox, İngiltere'de ITV kanalında 2016 yılı içinde gösterime girecek dizilerden biridir.

David Hoselton (House M.D.) ve David Titcher tarafından oluşturulan dizinin üretimi Shore Z Productions, Big Talk Productions, Shaftesbury Films, Shaw Media ve Sony Pictures Television şirketleri tarafından yapılmaktadır. Ayrıca David Shore da dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Stephen Mangan ve Michael Weston'ın başrollerini paylaştığı kadroda ayrıca Rebecca Liddiard, Emily Carey, Noah Jupe, Adam Nagaitis, Tim McInnerny, Marshall Griffin, Jerry-Jane Pears ve Bo Martyn rol almaktadır.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizinin pilot bölümü Hoselton ve Titcher tarafından kaleme alınmıştır.

Macar asıllı ABD'li illüzyonist Harry Houdini ve Sherlock Holmes'un yazarı Arthur Conan Doyle'yi bir araya getirecek dizi de bu iki efsanevi ismin dostluğu ve özel hayatları ele alınacak. Küçük yaşta trapezciliğe başlayan Houdini sonrasında bağlı olarak girdiği kilitli sandıktan çıkma numarası ile dünya çapında ünlenmiştir.

Gerçek hayatta da iyi dost olan Houdini ve Doyle özel hayatlarında zaman zaman birlikte dedektiflik yapmış ve bazı cinayetleri aydınlığa kavuşturmuşlardır.

Dizide Michael Weston "Harry Houdini" karakterine can verirken Stephen Mangan "Arthur Conan Doyle" olarak karşımıza çıkacak.

Bu Yazı Toplam 2991 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM