Facebookta Paylaş Tweetle

Love Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
08 Oca 2016
Yazar

Love Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Konusu romantik-komedi türünde olan 'Love' 19 Şubat 2016 tarihinde gösterime girecek Netflix'in yeni dizilerinden biridir.

Filmleri Oscar'a ve Altın Küreye aday gösterilen ve sayısız kez Emmy ödülü kazanan Girls dizisinin yaratıcılarından Judd Apatow tarafından oluşturulan dizinin ortak yaratıcıları Paul Rust ve Lesley Arfin. Bu üçlü ile birlikte Brent Forrester, Dean Holland, Michael Lewen ve David King dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Bölümleri ortalama 30 dakika sürecek dizinin üretimi Apatow Productions ve Legendary Television şirketleri tarafından yapılmaktadır.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan dizi en az iki sezon olarak planlanmış, kanal tarafından ikinci sezon için 12 yeni bölüm siparişi verilmiştir. İkinci sezon önümüzdeki yıl gösterime girecektir.

Başrollerinde Community ve Girls dizileri ile ön plana çıkan Gillian Jacobs ve aynı zamanda dizinin senaristliğini de yapan Paul Rust rol almaktadır. Dave Allen (Mike & Molly), Steve Bannos, Chris Witaske, Chantal Claret, Briga Heelan ve David King kadroda rol alan oyuncular olarak sıralanmaktadır.

Dizi, iyi bir adam olan Gus (Paul Rust) ile herşeye tepeden bakan, şımarık kadın Mickey'in (Gillian Jacobs) ilişkilerine erkek ve kadın bakış açısı ile perspektif bir bakış sunuyor.

Son derece iki yetenekli komedyenin başrollerini paylaştığı dizi Netflix'in sıradaki Master of None dizisi olabilir.

Bu Yazı Toplam 7531 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM