Facebookta Paylaş Tweetle

The Girlfriend Experience Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
08 Oca 2016
Yazar

The Girlfriend Experience Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

'The Girlfriend Experience' konusu drama türünde olan, Starz kanalında Nisan ayında gösterime girecek yeni dizilerden biridir.

Steven Soderbergh'in yönetmenliğini yaptığı 2009 yapımı aynı isimli (türkçesi "Kiralık Sevgili") filmden uyarlanmıştır.

Steven Soderbergh, Suzanne Colvin, Jeff Cuban, Philip Fleishman, Lodge Kerrigan ve Amy Seimetz dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Riley Keough, Paul Sparks (Boardwalk Empire), Briony Glassco, Mary Lynn Rajskub (24), Sugith Varughese, Kate Lyn Sheil (House of Cards), Amy Seimetz (Family Tree), Michael Therriault, Sabryn Rock, Kate Hewlett, Jenny Raven, Alexandra Castillo, Shaun Benson ve Olivia Jones olarak sıralanmaktadır.

İlk sezonu 13 bölümden oluşacak dizinin üretimi Transactional Pictures şirketi tarafından yapılmaktadır.

Christine Reade (Riley Keough) Chicago-Burnham Hukuk Fakültesi'nde ikinci sınıfta okumakta ve Kirkland & Allen isimli prestijli bir firmada yeni stajyer öğrenci olarak çalışmaktadır. Maddi sıkıntıları olan Christine sınıf arkadaşlarından birinin aracılığıyla kendisine vardiyalı bir iş bulur. GFE olarak bilinen dünyada, çok yüksek fiyatla üst düzey ve zengin müşterilerle emotional ve cinsel ilişki sağlar. İki farklı hayat yaşayan Christine hızla kendini GFE dünyasının içinde bulur ve zamanla kimlik problemi yaşayarak kendini sorgulamaya başlar.

Dizinin başlama tarihi 10 Nisan 2016 olarak açıklanmıştır.

Bu Yazı Toplam 5272 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM