Facebookta Paylaş Tweetle

Love Thy Neighbor Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
09 Oca 2016
Yazar

Love Thy Neighbor Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tyler Perry tarafından oluşturulan 'Love Thy Neighbor' Oprah Winfrey Network kanalında gösterilen Amerikan sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

Dizinin senaryosu Tyler Perry tarafından kaleme alınmakta, yönetmen koltuğunda da kendisi oturmaktadır. Üretimi ise yine kendisine ait olan Tyler Perry Studios tarafından yapılmaktadır. Özetle herşeyi ile bir Tyler Perry dizisidir.

Bölümleri ortalama 30 dakika süren dizinin oyuncu kadrosu Patrice Lovely, Palmer Williams, Kendra C. Johnson, Andre Hal,l Darmirra Brunson, Jonathan Chase ve Tony Grant olarak sıralanmaktadır.

Lokanta sahibi Hattie Mae Love (Patrice Lovely) ve onun orta sınıf ailesinin günlük yaşadıkları olayları, başarıları ve hayat mücadelelerini konu almaktadır. Dizinin odak noktası "Love Train Diner" olarak bilinen bir yerdir. Eski bir lokomotif Hattie Mae'nin müşterilerine hizmet verdiği bir lokantaya dönüştürülmüştür. Toplumun her kesiminden müşterilerine iyi bir yemekle birlikte bazı tavsiyelerde bulunmaktadır. Ayrıca kocasından boşanmak üzere olan ve sevgilisi Philip'ten (Tony Grant ) hamile kalan kızı Linda (Kendra C. Johnson) ile ilgilenmektedir.

İlk kez 29 Mayıs 2013 tarihinde çıkış yapan dizi toplam 4 sezon, 74 bölüm yayınlanmıştır. Halen devam etmekte ve 5. sezon prömiyerini dün yapmıştır.

Bu Yazı Toplam 2126 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM