Facebookta Paylaş Tweetle

Codes of Conduct Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
10 Oca 2016
Yazar

Codes of Conduct Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

HBO kanalında bu yıl gösterime girecek olan 'Codes of Conduct' konusu suç draması ve gizem türlerinde olan mini diziler arasındadır.

12 Years a Slave (12 Yıllık Esaret) filmi ile bilinen Oscar, BAFTA ve Altın Küre ödüllü yönetmen ve yazar Steve McQueen ve Matthew Michael Carnahan tarafından yaratılan dizi 6 bölümden oluşacaktır. Senaryosu McQueen ve Carnahan tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda da McQueen oturacaktır. Ayrıca Iain Canning, Emile Sherman ve Russell Simmons dizide yönetici yapımcı olarak hizmet veren isimlerdir.

See-Saw Films tarafından üretimi yapılan dizinin bölümleri ortalama 54-60 dakika sürmektedir. Bergen Swanson ve April Lamb ise dizinin yapımcılığını üstlenen isimlerdir.

Dizinin kadın başrolünde "Harry Potter" filmleri ile bilinen Oscar adaylığı da bulunan İngiliz aktris Helena Bonham Carter bulunmaktadır. Paul Dano (12 Years a Slave, War and Peace), Rebecca Hall, Sam Reid (The Astronaut Wives Club), Devon Terrell, Kaitlyn Raymond, Ellen Adair, Sebastian Arcelus, Danny Binstock, Marko Caka ve Michael Carey kadroda rol alan diğer isimler olarak sıralanmaktadır.

Dizide, yetenekli, özgüveni yüksek ve gizemli bir geçmişe sahip Beverly Snow (Devon Terrell) isimli Afrika kökenli Amerikalı bir gencin New York sosyetesine girişi konu edilmektedir. Beverly Snow, Manhattan'ın yüksek sosyetesinde kendisine bir yer bulmayı başarır ancak göründüğü gibi biri değildir. Her geçen gün sınırları zorlayan, daha geniş çevrelere atılan genç adamın yaşadığı dramatik hayat anlatılmaktadır.

Helena Bonham Carter ise yolu Beverly Snow ile kesişen, Manhattan'ın en seçkin yahudi ailelerinden birine mensup, yazar ve psikiyatrist Esther Kaufmann olarak karşımıza çıkıyor. Sosyetenin şımarık kızına ise Rebecca Hall hayat vermektedir.

Çekimleri devam eden dizinin gösterimi bu yıl içerisinde yapılacaktır.


Güncelleme | 10 Kasım 2016

Codes of Conduct İptal Edildi

HBO dizi daha başlamadan iptal kararı aldı. Başka bir kanal ile anlaşma sağlanırsa yeniden gösterime girebilir.

Bu Yazı Toplam 1766 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM