Facebookta Paylaş Tweetle

Blue Bloods Konusu - Tanıtım (Dizi 2010)

Tarih
11 Oca 2016
Yazar

Blue Bloods Konusu - Tanıtım (Dizi 2010)

'Blue Bloods' konusu polisiye, suç draması türünde olan CBS kanalının uzun soluklu, ilgiyle izlenen dizilerinden biridir.

The Sopranos'un yazarları Robin Green ve Mitchell Burgess tarafından oluşturulmuştur. Leonard Goldberg ve Brian Burns ikili ile birlikte dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi Panda Productions, Paw In Your Face Productions ve CBS Productions tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 45 dakika sürmektedir.

Oyuncu kadrosunda Donnie Wahlberg (Boomtown), Bridget Moynahan (Six Degrees), Will Estes (Reunion), Len Cariou, "Magnum, P.I." dizisi ile bilinen Tom Selleck, Amy Carlson (Law & Order: Trial by Jury) ve Sami Gayle rol almaktadır.

Tom Selleck dizide New York Emniyet Müdürü Frank Reagan karakterini oynamaktadır. Büyük oğlu Danny Reagan karakterini ise Donnie Wahlberg canlandırmaktadır. Irak savaşı gazisi Danny evli ve işinde uzman bir dedektiftir. Bazen çizgiyi ve prosedürü aşan farklı çalışma yöntemleri onu belaya sürüklemektedir.

Bridget Moynahan ise ailenin tek kızı ve savcı yardımcısı olan Erin Reagan olarak rol almaktadır. Boşanmış ve çocuğu olan bir annedir. Kardeşlerine ve babasına kanunların tanıdığı sınırlar çerçevesinde kalmaları için yol göstermektedir.

Küçük erkek kardeş Jamie Reagan (Will Estes) ise Harvard Hukuk Fakültesi mezunu genç bir polis memurudur. Babası gibi siyasete ılımlı olan Jamie, hukuk alanındaki parlak geleceğine sırt çevirerek aile geleneği olan meslekte kendine bir yön çizer. Babasının bile haberinin olmadığı gizli bir polis soruşturmasının parçası olmak istemesiyle birlikte hem Jamie'nin hayatı altüst olacak, hem de ailenin ismi lekelenme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır.

Bu Yazı Toplam 2158 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM