Facebookta Paylaş Tweetle

Deadbeat Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
11 Oca 2016
Yazar

Deadbeat Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

'Deadbeat' Hulu platformunda yayınlanan, 3. sezon onayını da almayı başarmış konusu doğaüstü-komedi türünde olan diziler biridir.

Cody Heller ve Brett Konner tarafından oluşturulmuş dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmaktadır. 9 Nisan 2014 tarihinde tüm bölümleri serbest bırakılmıştır. Ardından 13 bölümlük ikinci sezonu 20 Nisan 2015 tarihinde gösterime girmiştir. Dizi bir kez daha 3. sezon için 13 bölüm sipariş almış, gösterimi bu yıl içerisinde beklenmektedir.

Plan B Entertainment, Lionsgate Television ve Dakota Pictures şirketleri tarafından üretimi yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir.

Başrollerinde rol alan oyuncular Tyler Labine (Reaper, Invasion), Brandon T. Jackson (Mr. Robinson), Lucy DeVito (Melissa & Joey) ve Cat Deeley olarak sıralanır.

Tembel ve uyuşuk bir adam olan Kevin Pacalioglu (Tyler Labine), hayaletler ile iletişim kurabilmeyi başarabilmiş bir medyumdur. Uyuşturucu satıcısı en iyi arkadaşı Rufus "Roofie" Jones (Brandon T. Jackson) yardımı ile hayaletlerin ölmeden önce yarım kalan işlerini ve çeşitli sorunlarını çözmek için uğraşır. Bu sayede huzura eren ruhlar diğer taraftaki ebedi yolculuklarına geçiş yapar.

Bu Yazı Toplam 2090 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM