Facebookta Paylaş Tweetle

Difficult People Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
11 Oca 2016
Yazar

Difficult People Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Konusu komedi türünde olan 'Difficult People' Julie Klausner tarafından oluşturulmuş, Hulu'nun 2. sezon onayını da almayı başarmış dizilerinden biridir.

Ayrıca dizinin başrol oyuncusu da olan Julie Klausner ile birlikte kadroda Billy Eichner (Parks and Recreation), James Urbaniak ve Andrea Martin gibi oyuncular bulunmaktadır.

Başlangıçta USA Network için proje çalışmalarına başlanmış ancak bazı anlaşmazlıklar sonucu Hulu ile anlaşmaya varılmıştır.

Amy Poehler, Tony Hernandez, Scott King, Julie Klausner ve Dave Becky dizide yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Ryan McCormick ise yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi 3 Arts Entertainment, Marobru ve Universal Cable Productions şirketleri tarafından yapılmakta, bölümleri ortalama 22-30 dakika sürmektedir.

Dizi, New York'ta yaşayan ve komedyen olmaya çalışan iki arkadaşı merkezine alıyor. Julie Kessler (Julie Klausner) ve Billy Epstein (Billy Eichner) isimli bu iki karakter, oyuncuların kendilerini kurguladıkları halleridir. 

İlk sezonu 8 bölümden oluşan ve geçtiğimiz yıl gösterime giren dizi 27 Ağustos 2015 tarihinde 10 bölümlük 2. sezon için yenilenmiştir. Gösterimi bu yıl içerisinde yapılacaktır.

Bu Yazı Toplam 1714 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM