Facebookta Paylaş Tweetle

Divorce Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
11 Oca 2016
Yazar

Divorce Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

'Divorce' komedi türündeki konusu ile, Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncu Sarah Jessica Parker'in (Sex And The City) başrolünü paylaştığı HBO kanalının yeni dizilerinden biridir.

"Pulling" ve "Catastrophe" dizilerinin yaratıcısı Sharon Horgan tarafından oluşturulan dizi Merman Films ve Kapital Entertainment şirketleri tarafından üretilmektedir.

Horgan ile birlikte Aaron Kaplan, Paul Simms, Sarah Jessica Parker ve Alison Benson dizinin yönetici yapımcısı olarak hizmet vermektedir.

Sarah Jessica Parker dışında dizinin başrollerinde daha önce Oscar adaylığı bulunan ve Emmy ödüllü aktör Thomas Haden Church (Broke Trail, Spider-Man 3, Sideways), Molly Shannon (Neighbors from Hell), Talia Balsam (Mad Men) ve Sterling Jerins (Deception) bulunmaktadır.

Dizi, uzun yıllar süren bir boşanma hikayesini konu edinmektedir. Frances (Sarah Jessica Parker) hayatını yeniden değerlendirerek, evliliğini tekrar gözden geçirme kararı alır. Hayata yeni bir başlangıç yapmak istese de bunun sandığı kadar kolay olmadığını fark edecektir. O ana kadar herşeyin yolunda gittiğini zanneden kocası Robert (Thomas Haden Church) ise karısının aldığı boşanma kararına hazırlıksız yakalanır.

Başlangıç olarak 10 bölüm olarak planlanan dizinin gösterimi bu yıl içerisinde yapılacaktır.

Bu Yazı Toplam 4816 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM