Facebookta Paylaş Tweetle

Teen Wolf 5. Sezon Ne Zaman?

Tarih
03 Nis 2015
Yazar

Teen Wolf 5. Sezon Ne Zaman?

MTV kanalının fantastik gençlik dizisi Teen Wolf 5. sezon için geri sayım başladı. Kanalın en çok izlenenleri arasında yer alan dizinin 5. sezon reytinglerinin tavan yapması bekleniyor.

Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Tyler Hoechlin, Holland Roden, Colton Haynes, Shelley Hennig gibi oyuncu kadrosuna sahip dizinin yapımcısı Jeff Davis.

Dizide, lise öğrencisi Scott McCall (Tyler Posey)'ın ormanda dolaşırken bir kurt adam tarafından ısırılması sonucu başından geçen olaylar konu edilmekte. Scott kurt adam olduğunu en iyi arkadaşı Stiles (Dylan O'Brien) ve diğer kurt adam Derek Hale (Tyler Hoechlin) dışında herkesten saklayarak bir yaşam sürmeye çalışır. İlk gösterimi yaklaşık 2.17 milyon tarafında izlenen dizi ülkemizde CNBC-E kanalında gösterilmektedir.

Diziyi en çok izleyen yaş aralığı 12-34 arasındaki kişlerden oluşmakta. Birinci, ikinci ve dördüncü sezonu 12 bölümden oluşan dizinin üçüncü sezonu ise 24 bölüm çekildi. Toplamda 60 bölümü yayınlanan dizinin 5. sezonunun ise 20 bölümden oluşacağı açıklandı. 5. Sezon çekimleri için yaklaşık 46.000.000 dolar harcama yapılacak dizinin ilk bölümü ise 2.500.000 dolara mal olmuş. Aynı zamanda 5. sezonun dizinin son sezonu olacağını da vurgulamakta fayda görüyorum.

Birçok TV ödülüne aday olarak gösterilen Teen Wolf, Gençlerin Seçimi, Genç Hollywood Ödülü ve Satürn Ödülleri dahil olmak üzere 10 farklı dalda ödülü de kazanmış durumdadır. Satürn Ödülleri, Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films tarafından 1972 yılından beri her sene değişik alanlarda dağıtılan ödüllerdir.

Şubat ayında çekimlerine başlanan dizinin 5. sezon başlama tarihi 29 Haziran 2015 olarak bildirildi. Ancak olası bir durumda bu tarihin 1-2 hafta erkene alınabileceği de dizinin yapımcısı Jeff Davis tarafından açıklandı.

5. Sezon en çok merak edilen konulardan birisi, 4. sezon sonunda evrim geçiren Derek'e ne olacağı. Stiles ve Lydia aşkının nereye varacağı da hayranlarının en merak ettikleri arasında yer alıyor.

Bu Yazı Toplam 1803 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM