Facebookta Paylaş Tweetle

Episodes Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Tarih
12 Oca 2016
Yazar

Episodes Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

"Episodes" konusu komedi türünde olan, David Crane ve Jeffrey Klarik tarafından oluşturulan ve yazılan Showtime kanalının dizilerinden biridir.

Hat Trick Productions, Crane/Klarik Productions ve Showtime Networks şirtketleri tarafından üretilen dizinin bölümleri ortalama 30 dakika sürmektedir.

Çekimleri James Griffiths, Jim Field Smithve Iain B. MacDonald tarafından yapılan dizide Jimmy Mulville de yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Başrolünde, başarılı oyunculuğundan dolayı 2012 yılında "Komedi Dizisi En İyi Aktör" adaylığında Altın Küre ödülü kazanan Matt LeBlanc rol almaktadır. Ayrıca Tamsin Greig, Stephen Mangan, John Pankow, Kathleen Rose Perkins ve Mircea Monroe (Hart of Dixie) kadroda rol alan isimler arasındadır.

9 Ocak 2011 tarihinde çıkış yapan dizi toplam 4 sezon/34 bölüm yayınlanmış 5. sezon onayını da almıştır. Aynı zamanda son sezonu olan 5. sezon prömiyeri 2016 yılı içerisinde yapılacaktır.

Mutlu ve evli bir çift olan Sean (Stephen Mangan) ve Beverly'nin (Tamsin Greig) yazar ve yapımcılığını yaptıkları  "Lyman's Boys" isimli oldukça popüler bir sitcom dizileri vardır. İngiliz Tv kanalında gösterilen dizi defalarca BAFTA ödülü de kazanmıştır. İkili ödülü en son aldıkları gece Hollywood kanal yöneticilerinden biri olan Merc Lapidus'dan (John Pankow) diziyi Amerikan televizyonlarına taşıma ile ilgili cazip bir teklif alır. Dizinin başrolünde oynaması için de kibirli, çıkarcı fakat sempatik oyuncu Matt LeBlanc da yüksek bir para karşılığında ikna edilir. Hollywood Lincoln çiftinin düşündüğü gibi bir yer değildir ve dizinin ellerinden yavaşça kayıp gittiğini farkederler. Beverly herşeyi bırakıp İngiltere'ye dönmek istese de Sean mücadele etme peşindedir.

Bu Yazı Toplam 1988 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM