Facebookta Paylaş Tweetle

Recovery Road Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
12 Oca 2016
Yazar

Recovery Road Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Dram türündeki konusu ile Blake Nelson'ın aynı isimli romanından uyarlanan 'Recovery Road' Freeform kanalının yeni dizilerinden biridir.

İlk üç bölümü 18 Aralık 2015 tarihinde serbest bırakılan dizinin orijinal gösterimine 25 Ocak 2016 tarihinde başlanacaktır.

Karen DiConcetto ve Bert V. Royal tarafından senaryosu kaleme alınan dizide Holly Sorenson (Make It or Break It), Beth Miller, Craig Piligian ve Danielle von Zerneck (Left to Die) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Pilgrim Studios tarafından üretimi yapılmakta, bölümleri ortalama 41-43 dakika sürmektedir.

Başrollerinde rol alan isimler Jessica Sula (Skins), Sebastian de Souza (The Borgias, Skins), Alexis Carra (Mixology), Daniel Franzese, Kyla Pratt (One on One), David Witts, Meg DeLacy, Emma Fassler ve Sharon Leal (Dreamgirls) olarak sıralanmaktadır.

Konusu

"Recovery Road" Maddie Graham (Jessica Sula) isimli alkol ve uyuşturucu bağımlısı genç bir kızı merkezine alıyor. "Parti kızı" gibi bir üne sahip olan Maddie yaşadığı hayatta bir sorun görmemektedir. Rehber öğretmeni durumun ciddiyetinin farkındadır ve yapılan bir baskında alkollü olarak yakalanan Maddie okuldan atılmak ya da rehabilitasyon merkezinde tedavi görmek arasında seçim yapmak zorundadır. Sonunda zor bir karar vererek gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalır ve gecelerini diğer bağımlılarında ayık tutulmaya çalışıldığı bir kurtarma tesisinde geçirir.

Bu Yazı Toplam 4396 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM