Facebookta Paylaş Tweetle

House of Lies Konusu - Tanıtım (Dizi 2012)

Tarih
13 Oca 2016
Yazar

House of Lies Konusu - Tanıtım (Dizi 2012)

Matthew Carnahan tarafından oluşturulan 'House of Lies' komedi türündeki konusu ile Showtime kanalının 5. sezon onayını almayı başarmış dizilerinden biridir.

Martin Kihn'in aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin üretimi Crescendo Productions, Totally Commercial Films, Refugee Productions, Matthew Carnahan Circus Products ve Showtime Networks şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Matthew Carnahan, Jessika Borsiczky ve Stephen Hopkins'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin bölümleri ortalama 30 dakika sürmektedir.

Oyuncu kadrosundaki isimler Don Cheadle (Picket Fences), Kristen Bell (Veronica Mars), Ben Schwartz (Parks and Recreation), Josh Lawson (Romantically Challenged), Dawn Olivieri (The Vampire Diaries), Donis Leonard Jr., ve Glynn Turman (The Wire) olarak sıralanmaktadır.

Toplam 4 sezon/48 bölüm yayınlanan dizi ilk olarak 8 Ocak 2012 tarihinde gösterime girmiştir. 4 sezonu da 12 bölümden oluşmaktadır. 2012 yılında Altın Küre'de "Komedi Dizisi En İyi Aktör" dalında Don Cheadle'ya ödül kazandırmıştır. 2013 ve 2015 yıllarında da Emmy ve Altın Küre'ye aday gösterilmiş ancak kazanamamıştır. 5. Sezon onayını da alan dizinin 10 bölümden oluşacak prömiyer tarihi 10 Nisan 2016 olarak açıklanmıştır.

Dizi; Büyük şirketlere profesyonel danışmanlık hizmeti vererek onları kendilerine daha da bağımlı hale getiren, ikna kabiliyeti yüksek dört akıllı danışmanın maceralarını konu edinmektedir.

Bu Yazı Toplam 2013 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM